Facebook

Zostaw telefon kontaktowy, oddzwonimy!

zamknij

Zapisz się do newslettera

zamknij
31.08.2019, 15:10

Butikowy pensjonat

W butikowych miejscach ważny jest wystrój wnętzr - często każdy z pokoi jest urządzony w innym stylu, dlatego kolejne wizyty w tym samym pensjonacie czy hotelu będą nadal jedyne w swoim rodzaju.

Takie miejsca są ciekawym rozwiązaniem na zorganizowane wyjątkowego wesela czy zorganizowania imprezy firmowej, czy konferencji czy też spotkania rodzinnego. Z racji swojego uroku sprawią, że będą one niepowtarzalne i godne zapamiętania.

Od wielu lat sezon wakacyjny w Polsce kojarzy nam się z piękną pogodą.. W Polsce powstaje również z roku na rok mnóstwo pięknych pensjonatów i hoteli, które budowane są w idealnych pod wypoczynek miejscach. Przystanek Tleń to Pensjonat w samym sercu Borów Tucholskich, który ma do zaoferowania mnóstwo ciekawych atrakcji.

Położenie Przystanku Tleń mocno sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na łonie natury, za którym wiele osób mieszkających w dużych miastach bardzo tęskni. Na terenie Wdeckiego Parku Narodowego w okolicach którego zbudowany jest cały kompleks, możemy skorzystać między innymi ze spływu kajakowego, który jest idealną formą rozrywki dla osób w każdym wieku. Podczas spływu przez rzekę Wda wydziela się mnóstwo adrenaliny i pozytywnie działających na organizm endorfin, dzięki którym stajemy się jeszcze bardziej szczęśliwi. Dzięki silnemu nurtowi wody na rzece Wda, spływ kajakiem sprawia dużo przyjemności i zostaje zapamiętany na długo.

Przystanek Tleń to miejsce w którym można się zatrzymać na chwilę i odpocząć. Naładować baterie, oderwać się od zgiełku miasta. Przy okazji skosztować tradycyjnej kuchni oraz napić się smacznej kawy o poranku spoglądając na Zalew Żurski. Na każdego z osobna czeka niepowtarzalny smak rzemieślniczego piwa z lokalnego browaru.

O każdej porze roku znajdziesz tu coś dla siebie..

Latem, kiedy dojrzewają jagody, słońce ogrzewa wodę w pobliskich jeziorach i rzece, a spływ kajakowy to czysta przyjemność.

Jesienią, kiedy można się zupełnie zapomnieć przecierając leśne szlaki w poszukiwaniu grzybów.

Zimą, kiedy na śniegu można obserwować tropy zwierzaków, a krajobraz pokryty jest białym puchem. Wiosną, kiedy wszystko się zieleni i budzi do życia, a każdy poranek umila nam śpiew ptaków.

Bliskość natury sprawia, że nie chce się stąd wyjeżdżać.. Pragnie się tu zatrzymać na dłużej.

powrót
projektowanie stron www