Nasza przystankowa restauracja działa cały czas w opcji NA WYNOS. Niestety nadal nie możemy zaprosić do pensjonatu turystów.
Przygotujemy aż 3 RÓŻNE OPCJE JEDZENIA NA WYNOS:
1. MAJÓWKOWY KOSZ PIKNIKOWY
Dajemy Państwu możliwość wypożyczenia (za kaucją) koca piknikowego wraz z koszem pełnym regionalnych pyszności. Taki zestaw można zabrać ze sobą do lasu, nad rzekę, w dowolne miejsce Tlenia. Co wchodzi w skład kosza piknikowego dla dwóch osób?
Chleb naszego wypieku (pół bochenka), pesto pietruszkowe, 2 rodzaje serów zagrodowych z gospodarstwa Adamczyk, szynka z dziczyzny w plasterkach, 2 bajgle z serkiem mascarpone i wędzonym pstrągiem, 2 muffiny marchewkowe.
KOSZT - 75zł (+ zwrotna kaucja za koc i kosz)
Kosz piknikowy można oczywiście uzupełnić piwem z naszego browaru.
2. MAJÓWKOWA TABLICA
Na naszej tablicy przy wejściu do Przystanku jak zawsze pojawią się dodatkowe propozycje dań łatwych do zabrania ze sobą:
- przystankowy hot-dog (bułka naszego wypieku, kiełbaska zrobiona specjalnie do naszych hot-dogów przez Manufakturę Olchowy Dymek, puree ziemniaczane z sokiem z kiszonego ogórka, cebulka marynowana w occie piwnym, pomidor, szczypiorek)
- przystankowa zapiekanka - wskrzeszamy kultowe danie na wynos ale w wydaniu premium! Bagietka z sosem pomidorowym, domową pastą pieczarkową i dużą ilością żółtego sera z OSM Drzycim.
3. MAJÓWKOWA KUCHNIA PRZYSTANKOWA NA WYNOS
Nasze restauracyjne menu (dostępne w zakładce RESTAURACJA oraz na FB w zakładce MENU) jest dostępne bez zmian - oczywiście tylko w opcji NA WYNOS.
NA KRANACH PIWO Z NASZEGO BROWARU.
Do zobaczenia w Tleniu!
powrót